من یک طرفدار بزرگ موسیقی هستم ، و هنگام کار از آن استفاده زیادی می کنم ، اما هیچ ایده ای درباره این که چگونه واقعاً روی مغز و بدن ما تأثیر می گذارد ، نداشتم. از آنجا که موسیقی بخش بزرگی از زندگی ما است ، به نظرم جالب و مفید خواهد بود که نگاهی به برخی از روشهای واکنش به آن نشان دهیم حتی بدون آنکه متوجه شویم.

"بدون موسیقی ، زندگی یک اشتباه خواهد بود" - فردریش نیچه

البته ، موسیقی بر نواحی مختلف مغز تأثیر می گذارد ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، بنابراین ما فقط با این پست سطح را خراش می دهیم ، اما اجازه می دهیم وارد شویم.

1. موسیقی شاد / غمگین بر نحوه دیدن چهره های خنثی تأثیر می گذارد:

معمولاً می توانیم انتخاب کنیم که آیا یک موسیقی به خصوص خوشحال است یا غمگین است ، اما این فقط یک ایده ذهنی نیست که ناشی از چگونگی احساس ماست. در حقیقت ، مغز ما در واقع متفاوت به موسیقی شاد و غمگین پاسخ می دهد.

آهنگ ، ,موسیقی ,تأثیر ,مغز ,یک ,گذارد ,، اما ,می گذارد ,تأثیر می ,مغز ما ,گذارد ،منبع

چگونه موسیقی به عنوان یک طبیعت طبیعی عمل می کند

چگونه موسیقی شما را خلاق تر و خلاق تر می کند

چگونه موسیقی بر مغز تأثیر می گذارد

موسیقی می تواند به طور قابل توجهی هنگام رانندگی ما را منحرف کند (برخلاف تصور رایج)

8 راه شگفت آور موسیقی موسیقی و مغز ما را تحت تأثیر قرار می دهد

موسیقی چگونه بر مغز شما تأثیر می گذارد؟

یک کلاس محبوب چگونه مغز ما را به موسیقی پاسخ می دهد.

مشخصات

آخرین جستجو ها

رشته مدیریت دولتی کنکور سرای بیداری اندیشه پدافند غیر عامل تخفیف ویژه فقط برای امروز خرید و فروش قطعات لودر لباس کار متخصص طب فیزیکی و توانبخشی | دکتر شریف نجفی فروشگاه معرفی اجناس فروشگاه اینترنتی قطعات دامپتراک HD785 خرید تردمیل با کیفیت